Koszt dostawy

Proponujemy następujące zryczałtowane formy płatności oraz wysyłki towaru :

Poczta Polska

przedpłata na konto 14,50 zł , przesyłka za pobraniem 21,00 zł

Kurier Siódemka

przedpłata na konto 19,00 zł , przesyłka za pobraniem 29,00 zł

InPost Paczkomat

przedpłata na konto 9,00 zł , przesyłka za pobraniem 14,00 zł

Wysyłka Specjalna

 przedpłata na konto 200,00 zł
dotyczy towarów oznaczonych w sklepie odpowiednim znakiem jak i podaną ceną wysyłki w opisie . Artykuły wielkogabarytowe oraz bardzo ciężkie ( np. stoły do tenisa, bilarda, atlasy)

 

 

Paczki wysyłane Pocztą Polską są wysyłane tylko do 5 kg , powyżej jest to nieopłacalne,
wszystkie wysyłki są nadawane jako priorytetowe.


Paczki wysyłane Kurierem są wysyłane do 30 Kg, jeżeli produkty zamówione przekraczają tą wagę są dzielone na dwie paczki, o czym będziemy informować przed wysyłką Zamawiającego.


Paczki wysyłane za pośrednictwem Paczkomatów wysyłane są do 25 kg oraz maksymalnych wymiarów 41 x 38 x 64 cmStan towarów jest uwidoczniony w opisie artykułu , towary które nie posiadamy w danym momencie na stanie magazynowym można zakupić czas oczekiwanie na dostawę do 7 dni roboczych  + czas wysyłki
W naszym sklepie istnieje możliwość dokonania zakupu bez rejestracji , jako zakup jednorazowy, przy przedpłacie na konto . Jednak gorąco zachęcamy do rejestracji.
Dane które Państwo podają przy zakupie jednorazowym czy rejestracji są podobne, są one wykorzystywane tylko i wyłącznie do obsługi zamówienia [ regulamin pkt 7 Ochrona Danych].
Zalety rejestracji - przy pierwszym zakupie otrzymują Państwo 2% rabatu, prowadzimy system kuponów rabatowych , którego ze względów technicznych nie można obsługiwać dla osób niezarejestrowanych . Ułatwienie przy kolejnych zakupach , nie muszą Państwo ponownie wpisywać kompletnych danych do wysyłki

 

Nasz numer konta

PKO BP75102023680000200200257618

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl