Parę słów o naszym sklepie

Parę luźnych uwag o naszym sklepie Sportart.

Czy jesteśmy najtańszym sklepem? Nie i nie zamierzamy zaczynać walki cenowej z całym internetem ;D Z założenia jesteśmy sklepem rzetelnym , szybkim oraz kompetentnym

Obniżenie cen wiąże się ze spadkiem obsługi , długim czasem oczekiwanie na zamówiony towar i co nieraz się zdarza można otrzymać coś innego niż się zamawiało . My też kupujemy w sieci i nie kierujemy się już tylko niską ceną . Stąd widząc braki w niektórych sklepach właśnie przez cenę , o portalach aukcyjnych nie wspomnę , staramy się uniknąć tych błędów. Wiem już zaczynacie Państwo myśleć znalazł się mądrala chce kupę kasy zarobić , a musi się jakoś wytłumaczyć , czemu gdzie indziej można kupić taniej . Już się tłumaczę za nasz zespół ;D

1 Kontakt - czyż nie przyjemniej robi się zakupy jeżeli można uzyskać odpowiedź na nurtujące nas pytanie prawie natychmiast ?

Nasi konsultanci siedzą przy komputerach i chętnie służą pomocą w godzinach 10-22 można się z nimi skontaktować przez Skype , GG tu nawet nie potrzebujecie Państwo mieć nawet zainstalowanego GG na komputerze czy też mieć swoich numerów , rozmowa jest anonimowa , telefonicznie oraz mailowo . Staramy się odpowiadać rzeczowo oraz rzetelnie . Nie każdy produkt nawet markowy będzie spełniał Państwa oczekiwana. Coś innego potrzebuje, [przykładowo ] osoba chcąca zakupić piłkę do zabaw rekreacyjnych , a inną nauczyciel do szkoły wymagania są inne jak i modele piłek nie zawsze najdroższe znaczy najlepsze . Uwzględniając Państwa potrzeby staramy się doradzić odpowiedni artykuł zgodnie z jego zastosowaniem .

2 Realizacja zamówienia- podany czas oczekiwania wysłania towaru jest orientacyjny , staramy się aby wysyłka została wysłana w dniu zamówienia lub wpływu należności na nasze konto, w zależności od wybranej przez Was formy płatności [ wyjątek przedmioty na zamówienie ] Większość towaru posiadamy na magazynie , nie musicie Państwo czekać aż po Waszym zamówieniu my zaczniemy się rozglądać za towarem, czy tez zamawiać go dopiero u Importera czy Hurtowni . Towar jest ściągany z półki i staranie zapakowany przez naszego współpracownika. Wysyłki poprzez Pocztę Polską odbywają się dwa razy dziennie , przez kuriera raz . Stąd słowa „staramy się „ . Jeżeli zamówienie wpłynie po odwiedzinach kuriera , wysyłka następuje następnego dnia .

3 Towar – Przykładamy wagę do tego aby proponowany przez nas towar był najwyższej jakości , artykuły mniej znanych firm również spełniają te normy. Nie może tak być że dana rzecz psuje się zaraz po skończeniu gwarancji . Wybierając naszą ofertę kierujemy się opiniami fachowców jak i naszym doświadczeniem. . Zakupiony towar ma przynosić satysfakcję z dokonanego wyboru , a nie troski i niezadowolenie z wadliwego sprzętu .

4 Płatności – Mile widziany jest odbiór osobisty w siedzibie naszej firmy , w tym wypadku płacicie Państwo podczas dokonywania zakupu . Jeżeli mieszkacie Państwo dalej i odwiedziny u nas nie wchodzą w rachubę proponujemy trzy rodzaje opłaty za zakupiony towar .

  • Płatność OnLine dla osób które cenią sobie czas jak i komfort szybkiej dostawy. W dniu zakupu towar zostaje do Was wysłany .

  • Płatność na konto naszej firmy , tu jeżeli posiadamy konta w rożnych bankach czas otrzymania przez nas należności wydłuża się , ale za to opłaty za wysyłkę są niższe niż za wysyłkę za pobraniem.

  • Płatność za pobraniem ten sposób zakupów proponuję dla osób które zaczynają kupować w internecie , tu namawiałbym również do wykupienia opcji sprawdzenia towary przy kurierze, niestety Poczta Polska na tą chwile nie udostępnia takiej możliwości . Kupujący jest spokojny ze nikt nie wyśle mu zamiast zakupionego towaru parę ziemniaków i w sposób bezpieczny przekona się do zakupów OnLine . Tu procedura wysyłki wymaga rejestracji w naszym sklepie jak i jest potwierdzana mailowo i telefonicznie , przepraszamy za utrudnienia ale bawiące się „dzieci Neostrady” na ta chwilę czuje się bezkarne, mam nadzieje że i na to znajdzie się za chwile sposób .

5 Rejestracja W naszym sklepie istnieje możliwość dokonania zakupu bez rejestracji , jako zakup jednorazowy, przy przedpłacie na konto . Jednak gorąco zachęcamy do rejestracji.

Sama rejestracja to można powiedzieć jest banał , podajecie Państwo tylko login i mail .

Dopiero przy dokonaniu zakupu podajecie Państwo dane do wysyłki [ tego nie da się uniknąć ]
Dane które Państwo podają przy zakupie jednorazowym czy rejestracji są TAKIE SAME (!), są one wykorzystywane tylko i wyłącznie do obsługi zamówienia [ regulamin pkt 7 Ochrona Danych].
Zalety rejestracji - przy pierwszym zakupie otrzymują Państwo 2% rabatu na dobrze zapowiadającą się współpracę , jak również prowadzimy system kuponów rabatowych, okolicznościowych , konkursach których ze względów technicznych nie można obsługiwać dla osób niezarejestrowanych .

Przy dokonaniu kolejnych zakupów Ułatwienie , nie muszą Państwo ponownie wpisywać kompletnych danych do wysyłki . Jeżeli wyrażą Państwo zgodę będziemy informowali o naszych konkursach, wyprzedażach czy nowościach . Od razu odpowiadam zarejestrowanie nie jest jednoznaczne z w/w informacjami., na to wyrażają Państwo zgodę osobno są do informacje dla osób które dokonały rejestracji nie dokonując u nas jeszcze żadnego zakupu [ nie podając danych do wysyłki ] , podkreślam że nasze informacje są wysyłane tylko do osób które wyrażą na to zgodę . No i jeszcze mała rzecz ale przydatna po każdym zakupie otrzymujecie państwo punkty im ich więcej tym wyższa Wasz kategoria klientów, co wiąże się z wyższym rabatem dla Was który jest łączony z wszystkimi promocjami

6 Reklamacje – żadna firma się ich nie ustrzeże , my tylko sprzedajemy towar , staramy się każdy sprawdzić przed wysyłką jeżeli nie jest hermetycznie zamknięty, ale zawsze może coś nie działać . Tym niechlubnym , ale jakże koniecznym w każdej firmie działem zajmuje się odpowiednio przeszkolona osoba , której zajęciem jest tylko i wyłącznie rozwiązaniem problemów naszych klientów

7Zwrot Towaru - Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny", (Dz.U. 2000 Nr 22, poz. 271), Zamawiający może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny …...........[ reszta tych informacji w naszym regulaminie ] Pisząc po ludzku jeżeli naszemu Klientowi zakupiony towar nie odpowiada w określonym czasie może go zwrócić do nas , choć przykładamy się staranie zdjęcie może nie odzwierciedlać rzeczywistego wyglądu towaru , opis może nie być wystarczający, jak i Państwa oczekiwania mogą być inne od proponowanego towaru , rozumiemy to , zakup przez internet ma ten mankament ze nie można go dotknąć , dla nas klient ma być zadowolony z kontaktu z nami nawet jeżeli nasza transakcja nie doszła do skutku .

Tych parę słów o nas powinno przybliżyć Państwu strategie naszej firmy jak i podejście do klienta . Stąd nie możemy być najtańszym sklepem w sieci . Dla Państwa pracuje parę osób przy zamówieniu , aby zakupy były przyjemne oraz satysfakcjonujące . Na wstępie jest konsultant proszę Go wykorzystać do maximum , z chęcią pomoże w wyborze towaru i nie będzie prosił o „ nie przeszkadzanie w pracy „ jest do Waszej dyspozycji . Następnie obsługa kont , płatności etc . Kolejna osoba która dla Państwa spakuje towar w sposób odpowiedni dla danego artykułu nie żałując zabezpieczeń , aby towar dotarł do Was w całości i bez uszkodzeń . Szybka wysyłka która można śledzić poprzez internet jeżeli wybierze się kuriera , na tą chwile Poczta Polska nie udostępniła takiej możliwości za to poprawiła szybkość oraz obsługę dostaw,. Nad przesyłką czuwamy również my w ramach naszych możliwości. Zostaje jeszcze nasz kolega od reklamacji , tu mamy nadzieje że nie będzie zbytnio przepracowany . Osoby wymienne pracują tylko dla Państwa , nie zajmują się innymi rzeczami , Są tylko i wyłącznie dla Was . Osoby które zajmują się techniczną obsługa firmy , pośrednio również służą Wam , wpisując towary zamawiając je nie odrywają od najważniejszej pracy naszych kolegów/ koleżanek Oni mają poświecić Wam cały swój czas , aby Wasze zakupy były miłe , szybkie i zadowalające.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą artykułów sportowych od 1990 roku , mamy spore doświadczenie w sprzedaży hurtowej oraz detalicznej stacjonarnej , nasze nowe „ dziecko” sklep internetowy Sportart jest wyjściem na szerszy krąg sprzedaży detalicznej .Nasze założenie jest bardzo proste chcemy aby nasz klient był obsłużony tak jakbyśmy to my byli kupującymi

Pozdrawiam

Koordynator sklepu internetowego Sportart

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl